چهارشنبه, 04 مرداد,1396

نمایش مطلب

print
پیام تبریک دکتر رزاز به مناسبت فرارسیدن عید نوروز
پیام تبریک دکتر رزاز به مناسبت فرارسیدن عید نوروز


در واپسين روزهاي سال ٩٥ به بهانه بزرگداشت روز رژيم درمانگر اتفاقي رخ داد كه شايد بهترين ارمغان و بزرگداشت و سپاس از جامعه ي تغذيه در طول چند دهه ي گذشته را رقم زد.

 

بنام خالق بهار و زيبايي ها

 

 

 

يامقلب،قلب من در دست توست   

يامحول،حال من سرمست توست

 

كن تو تدبيري كه در ليل و نهار

حال قلب من شود همچون بهار

 

يامقلب،قلب او را شاد كن

يامدبر، خانه اش آباد كن

 

يامحول،احسن الحالش نما

از بديها فارغ البالش نما

                                 
يا عرض ادب و سلام و احترام
خدمت اساتيد بزرگوار و گرانقدر
همكاران عزيز و ارجمند
روسا و اعضاء محترم تشكيلات انجمن در شهرستان ها (تاش ها)
و دانشجويان پرتلاش و بانشاط و پرامبد
سراسر كشور عزيزمان ايران


در واپسين روزهاي سال ٩٥ به بهانه بزرگداشت روز رژيم درمانگر اتفاقي رخ داد كه شايد بهترين ارمغان و بزرگداشت و سپاس از جامعه ي تغذيه در طول چند دهه ي گذشته را رقم زد و دستاورد بزرگ همدلي و وفاق و اتحاد و يكپارچگي با نگاه به اينده پايه ريزي شد . در آن روز براي اولين بار به ديگران نشان داديم كه هستيم و به خودمان ثابت كرديم كه در كنار همه ي اختلاف نظر ها و تفاوت ديدگاه ها ميتوانيم يكديگر را دوست داشته باشيم و ضمن احترام متقابل ، كنار يكديگر دست در دست هم اينده را از آن خود سازيم . از ان روز به بعد حركت رو به جلو انجمن تغذيه ايران در سراسر كشورآب و رنگ ديگري گرفت و امروز مصمم تر از هر زمان ديگري با فراموش كردن و جا گذاشتن بي مهري ها ، ناملايمات و تلخي هاي گوناگون در سال ٩٥ نگاهمان به بهاري ديگر و سال نو كه همه چيز در آن از نو مي رويد و مي شكوفد باشد . در اين حركت فهميديم كه براي تغيير بايد استين ها را بالازد و هر كس به سهم و توان خود مي تواند و بايد در اين سازندگي مشاركت داشته باشد .گفتني است انشالله در سال جديد اخبار خوبي را كه در روزهاي پاياني سال اتفاق افتاده را به اطلاع خواهيم رساند و اميدوارم در سال جديد نيز بتوانيم به جاي انتظار شنيدن اخبار خوب و بهتر ، اخبار خوب را با هم بسازيم.
در سال جديد بناداريم با تعامل و برگزاري جلسات با سر گروه هاي كارگروه ها كه در اخرين نشست مان قبول زحمت و مسئوليت نمودند پيگير مطالبات طبقه بندي شده اعضاء محترم انجمن بوده و در پايان هر فصل يك نشست عمومي داشته باشيم تا طي آن بتوانيم اعضاء ساير گروه ها را از روند اجراي امور مطلع نماييم.
در اينجا لازم ميبينم از همه ي عزيزان و بزرگواراني كه در نهايت خلوص و يكرنگي مانند يك برادر و يك خواهر واقعي در كنار انتقادات سازنده ، از هيچگونه مساعدت و همفكري و همگامي دريغ نكردند صميمانه تشكر و قدرداني نمايم و بگويم هيچگاه اين محبت ها و بزرگواري ها از قلبم پاك نخواهد شد و عرض مينمايم كه اين دوستي ها بيش از هرزمان ديگري مرا متعهد تر ، مصمم تر و پايبندتر به پيگيري امور مي نمايد.
خداي بزرگ را سپاس مي گويم كه توفيق داشته ام از ابتدا تا بحال همه ي تلاش و بضاعت ناچيز خودرا به كار بسته ام تا متعهد به قراري كه داشته ام ، باقي مانده و حتي انجا كه با منافع و عقايد شخصي ام منافات و تضادي وجود داشته ، كوتاهي نكرده و نهايتا منافع جمعي را كه هم پيمان و هم ميثاقشان بوده ام را در عمل لحاظ نمايم.
اميدوارم در سال جديد بتوانيم دوشادوش همديگر به يمن اتحاد و يكرنگي و وفاق و همدلي در راه اعتلاي هر چه بيشتر اين رشته گام برداريم و به دور از هرگونه شعار و دور از هر نوع زياده خواهي و نفاق و چند دستگي در عمل گامهاي بلند و اساسي برداريم تا هم شرايط موجود را ساماندهي كنيم و هم اينده اي روشن را براي دانشجويان عزيزي كه با اميد هاي فراوان پا به اين عرصه گذاشته اند رارقم بزنيم.
اينجانب در كنار مضجع نوراني و منور ثامن الحجج امام رضا (ع) نايب الزياره ي همه ي شما هستم و از اين سرزمين و فضاي معنوي و مقدس به نمايندگي از خود و ساير اعضاء محترم هيئت مديره انجمن تغذيه ايران ( اتا ) فراررسيدن نوروز و بهار ١٣٩٦ را صميمانه تبريك عرض نموده و براي يكايك شماارزوي سالي خوش، توام باسلامتي و نشاط ونيز سالي كه در آن به همه ي ارزوهاي بلندتان دست يابيد را از خداوند متعال خواستارم.

با بهار كه صداي پايش مي آيد
با شكوفه كه نويد زندگي مي دهد ....
و با شما كه نهال آرزوهايمان را بر بلند قله هاي فردا مي نشانيد
به استقبال سال جديد مي رويم ....
سالی که بهارش قدم فاطمه باشد
صدها برکت از کرم فاطمه باشد
امید که یک مژده ز صدها خبر خوش
پیغام فرج در حرم فاطمه باشد

 

والسلام
دكتر جلال الدين ميرزاي رزاز
رئيس انجمن تغذيه ايران (اتا)
.

rating

  نظرات