یکشنبه, 10 اردیبهشت,1396

نمایش مطلب

print
بانک اطلاعات تغذیه ایران افتتاح شد
بانک اطلاعات تغذیه ایران افتتاح شد

 

 

به یاری خداوند متعال و با حمایت‌های بی‌دریغ ریاست محترم انجمن تغذیه ایران جناب آقای دکتر جلال الدین میرزای رزاز با هدف شناخت هر چه بیشتر و همچنین افزایش اتحاد و همبستگی جامعه‌ی بزرگ و محترم تغذیه؛ انجمن تغذیه ایران اقدام به تاسیس "بانک اطلاعات تغذیه ایران" نموده است. در این قسمت جامعه‌ی بزرگ رژیم دانان و اساتید و دیگر علاقمندان حوزه‌ی علوم تغذیه می‌توانند اقدام به ثبت پروفایل شخصی نموده و هر آنچه برای معرفی خودشان نیاز دارند، در صفحه‌ی شخصی خودشان بارگزاری نمایند. این بانک اطلاعاتی قابلیت نمایش نزدیک‌ترین مراکز رژیم درمانی به موقعیت مشخص شده توسط کاربر را دارا می‌باشد و می‌تواند در یافتن سریع و بهینه‌ی یک رژیم درمان متخصص و متعهد در سراسر ایران به هموطنان و ملت فهیم ایران یاری رسانی نماید.

 

 

اما از دیگر قابلیت‌های مهم این بانک اطلاعاتی می‌توان به بخش کاریابی آن اشاره نمود که عزیزانی که تا به حال موفق به اشتغال در حوزه‌ی علوم تغذیه نشده‌اند می‌توانند در این بخش اطلاعات خود را درج نمایند تا مدیران شرکت‌ها، روسای مراکز درمانی و بهداشتی و ... بتوانند این عزیزان را مورد توجه قرار دهند.

امید است این بانک اطلاعاتی بتواند در راستای پیشرفت و تعالی جامعه‌ی بزرگ تغذیه و خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به ملت غیور ایران گام‌هایی استوار بردارد.

 

rating

  نظرات