جمعه, 08 اردیبهشت,1396

صفحه نخست قدیمی

انجمن تغذیه ایران (اتا) افتخار دارد با حضور بیش از سی سال خدمت در عرصه هاي علمی، صنفي و اجتماعی در کشور عزیزمان ایران فعالیت نماید. همچنین این انجمن عضو اتحادیه جهانی انجمن های تغذیه (luns) بوده و با برگزاری کنگره های بین المللی و حضور در مجامع جهانی و دعوت از صاحبنظران و اندیشمندان بین المللی عرصه تغذیه مي تواند  تبادل نظر علمی نماید.
انجمن تغذیه ایران اخیرا موفق به کسب مجوزهاي قانوني  از وزارت محترم کشور جهت تبدیل شدن به یک سازمان مردم نهاد (سمن) گردیده است تا به حول و قوه الهی بتواند فعالیت های چند منظوره ی خود را گسترش دهد.
در حال حاضر بیش از هشت هزار از فارغ التحصیل درمقاطع مختلف از کارشناسی تا دکترا و نیز حدود پنج هزار دانشجو در دانشگاه های مختلف سراسر کشور مشغول فعالیت و تحصیل در رشته تغذیه می باشند، که بیش از نیمی از آن ها عضو انجمن بوده و مابقی با روند افزایشی قابل توجهی در سه ماه گذشته در حال پیوستن و عضو شدن در انجمن می باشند. در دوره ی جدید فعالیت انجمن تغذیه ایران، انجمن قصد دادرد تا با به کار گیری و مشارکت فعالانه اکثریت اعضاء انجمن،  گامهاي اساسی و بلند در جهت ارتقاء جایگاه رشته ی تغذیه در کشور و نیز حفظ شان و مرتيت تغذیه دانان کشور که نهایتا منجر به ارتقاء سطح فرهنگ تغذیه سالم در کشور می گردد بردارد.


 

 

 

 

اتا، انجمن علمی و غیر انتفاعی است برای شناساندن و گسترش دانش تغذیه در جامعه و حفظ شئون اجتماعی تغذیه شناسان