نخستین--کنگره-بین-المللی-تغذیه-ورزشی-ایران---گیف

پیام تبریک رئیس انجمن تغذیه ایران به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۹۵

یاران عزیز و صمیمی
سلام
سلامی چو بوی خوش آشنایی
بدان مردم دیده روشنایی
با بهار که صدای پایش به گوش میرسد، با شکوفه ها که نوید بخش زندگی هستند و با شما که نهال آرزوهایمان را به بلندای قله های فردا می نشانید، به استقبال سال نو می رویم تا در دفتر هزار رنگ عمرمان برگی دیگر از فصل بهار   را به تصویر کشیم
انجمن تغذیه ایران در آخرین ماه های سال ۹۴ با حضور عزیزانی که خواستار حرکت رو به جلو با شتابی بیش از گذشته بودند ، قبل از بهار طبیعت جوانه زد وبه شکوفه نشست.
در سال ۹۴،اتاق فکر انجمن با حضور بیش از ۳۰ تن از متخصصان ،پیشکسوتان و تغذیه دانان برتر از سر تا سر ایران عزیز تشکیل گردید و به یاری حق تا پایان بهار ۹۵ نقشه راه سال آینده انجمن ترسیم و تقدیم گردد.
در همین چند ماه اندک مانده به پایان سال ۹۴ اقداماتی مهم  در جهت تثبیت روند حرکت رو به جلو انجمن صورت گرفته است از جمله :
ثبت قانونی مجمع عمومی انجمن تغذیه در وزارت کشور ،
پیگیری مطالبات صنفی انجمن از طریق مبادی زیربط ،
برگزاری جلسه با رئیس سازمان بیمه سلامت ایرانیان در خصوص چگونگی حل مشکلات عقد قرارداد با جامعه تغذیه کشور ،
برگزاری  جلسات متعدد با معاون بهداشتی وزارت بهداشت و قائم مقام ایشان در خصوص نحوه و چگونگی مشارکت جامعه تغذیه کشور در طرح های وزارت بهداشت،
برگزاری جلسات متعدد با دفتر بهبود تغذیه در خصوص بازبینی آئین نامه دفاتر مشاوره تغذیه،
برگزاری جلسه با رئیس شورای سیاست گذاری سلامت و رئیس شبکه سلامت صدا و سیما
و....
از وقایع مثبت دیگر طراحی پورتال جدید انجمن تغذیه ایران با قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد میباشد تا به یاری خدا با طی یک دوره آموزشی یک ماهه بتواند مشکلات موجود را برطرف نماید و پلی دوسویه جهت  ارتباط برقرار سازد.
امیدوارم در سال آینده بتوانیم گامهای بلند تر و مصمم تری برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده برداریم.
در خاتمه برای همگی اعضاء محترم انجمن و تغذیه دانان کشور و خانواده های محترمشان سالی توام با سلامت،موفقیت و شادکامی آرزومندم.
خداوندا!قسم به تمامی شکوفه های این بهار،در سال نو خنده هایی از ته دل،گریه هایی از سر شوق و آرامشی به قشنگی رنگین کمان نصیبمان فرما.
خداوندا! من قدرتی ندارم که قلب دوستانم را شاد کنم،از تو می خواهم در این روزهای پایانی سال،و در طول سال آینده مشکلات شان را آسان ،دعاهایشان را مستجاب و دلشان را شاد گردانی

انشاءالله
دکتر جلال الدین میرزای رزاز
رئیس انجمن تغذیه ایران

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی سابق)، پلاک ۷، انستیتو تحقیقات تغذیه‌ و صنایع غذایی کشور