همایش پزشکی

دفترحقوقی انجمن تغذیه ايران (اتا) آغاز به کارکرد

خبرخوش برای تغذیه دانان :
دفترحقوقی انجمن تغذیه ايران (اتا) آغاز به کارکرد

جامعه تغذیه کشور همچون سایر صنوف مطالبات متعددی از نهادهاي مختلف قانون گذاري و اجرايي دارند،مطالباتی که تحقق صحیح وبه موقع آن ها می تواند نقش بسزایی در روند توسعه علم تغذیه در کشور و نيز بدست اوردن شان و جايگاه تغذيه دانان در نظام سلامت كشور داشته باشد‌. علمی که قطعا نمی توان از اهمیت ونقش آن درسلامت جامعه چشم پوشی کرد.

دکتر جلال الدین میرزای رزاز رییس انجمن تغذیه ایران در این خصوص گفت:باتوجه به لزوم پیگیری مطالبات جامعه تغذیه از طریق مجامع قضایی مدتها بود که انجمن تغذیه ایران به دنبال راهکار قانونی جهت رسیدگی و پیگیری مطالبات تغذیه دانان بود تا به این روش رسالت رسیدگی به مطالبات این صنف به درستی انجام شود.لذا این امر نیکو در مهرماه کلید خورد وانجمن تغذیه ایران به موجب عقد قرارداد با جناب آقای مهرداد نورالله زاده وکیل پایه یک خبره و برجسته دادگستری در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۱۲ دفترحقوقی جامعه تغذیه رسما آغاز به کار کرد.

همچنين دكتر رزاز اضافه نمود در حال حاضر ليستي از مشكلات جامعه ي تغذيه تهيه شده و در اختيار دفتر حقوقي انجمن قرار داده شده است تا بلافاصله پس از اولويت بندي ، كار پيگيري حقوقي در مجامع قضايي ذيربط كليد بخورد.

همایش های پزشکی
همایش های پزشکی

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی سابق)، پلاک ۷، انستیتو تحقیقات تغذیه‌ و صنایع غذایی کشور