همایش پزشکی

برگزاری لیگ بزرگ لاغری

🏆لیگ بزرگ لاغری🏆

دوستان و همكاران ارجمند
در سايه پيگيري ها و مذاكرات انجام شده با مجري طرح برنامه تلويزيوني "ليگ لاغري" ، تفاهم نامه همكاري ميان انجمن و اين برنامه در موضوعات زير به امضا رسيده است :
-اخذ امتياز انحصاري تهيه محتواي علمي برنامه (تغذيه) توسط انجمن تغذيه ايران
-واگذاري مسئوليت معرفي كارشناسان اصلي برنامه (تغذيه) به انجمن تغذيه ايران
-معرفي و تاييد كارشناسان ارائه دهنده خدمات مشاوره در سراسر كشور
اين حركت در راستاي آگاهي بيشتر مردم از خدمات كارشناسان تغذيه و ايجاد بازار بهتر و تثبيت حقانيت فارغ التحصيلان رشته تغذيه و تشكل حرفه اي انجمن تغذيه ايران در ارتقاي سطح سلامت جامعه از طريق ترويج فرهنگ تغذيه سالم صورت گرفته است.
شركت كنندگان در اين برنامه تنها به جامعه خدوم تغذيه و فارغ التحصيلان اين رشته كه قبلاً در اين برنامه ثبت نام كرده اند و به تاييد انجمن تغذيه ايران رسيده اند مراجعه خواهند كرد.
اين تاييد در مراحل ثبت نام مشاركت در برنامه پس از ماهها كارشناسي ديده شده است و شرط ورود فارغ التحصيلان تغذيه به مرحله بعدي ثبت نام تاييد انجمن تغذيه خواهد بود.
بر اين اساس مداخله همه گروه هاي ديگر از جمله پزشكان عمومي و فارغ التحصيلان رشته هاي غيرمرتبط به هيچ عنوان امكان مشاركت در اين برنامه را نخواهند داشت.
باتوجه به سهميه بندي جغرافيايي، درفاز نخست طرح، حضور همكاران با محدوديت رو به رو خواهد بود (حدود ٧٥٠ نفر در كل كشور) اميدواريم اين تعداد در فصل بعدي برنامه (شش ماهه دوم) افزايش داده شود.

 

همایش های پزشکی
همایش های پزشکی

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی سابق)، پلاک ۷، انستیتو تحقیقات تغذیه‌ و صنایع غذایی کشور