همایش پزشکی

اطلاعیه ۱ ليگ لاغري


اطلاعیه در مورد شروع ثبت نام در ليگ لاغري
بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم انجمن تغذیه ایران میرساند بر اساس تفاهمات صورت گرفته و اقدامات انجام شده با مسئولین لیگ لاغری بهترشو ، مراحل اخذ تضمین ملکی به ارزش تقريبي یک و نيم میلیارد تومان صورت گرفته است و مستندات آن توسط دفتر حقوقي انجمن اخذ گرديده است . لذا مطالب ذيل دراين خصوص به اطلاع مي رسد :

۱- با توجه به شروع پیش تولید لیگ لاغری بهترشودر سیمای ج.ا.ا و ضرورت حضور كارشناسان تغذيه در اين طرح ، ثبت نام داوطلبين از تاريخ ٦ اسفند ماه ۹۶ با مراجعه به سایت بهترشو امکان پذير می باشد .
لازم بذکر است متن قرارداد کارشناسان پس از برطرف شدن اشكالات حقوقي و نيز مد نظر قراردادن نكات جلسه بيستم آذر ماه سال جاري به تفكيك كارشناسان داري مطب، كارشناسان شاغل در درمانگاه ها و كارشناسان بدون مطب ، در سایت مذكور قابل ملاحظه است.

۲- باتوجه به محدودیت زمانی و محدودیت در جذب کارشناسان محترم تغذيه در فاز یکم طرح ، حداکثر تا تاریخ ٩٦/١٢/٢٠ ثبت نام پذیرفته ميشود و پس از آن در صورت نیاز در فاز دوم (بعد از شروع پخش تلویزیونی)
ثبت نام با شرایط جديد امکان پذیر خواهد بود.
شايان ذكر است جهت آگاهي همكاران محترم يك نمونه از قرارداد اصلاح شده ازهمين طريق در دسترس همكاران قرار خواهد گرفت . همچنين تا اطلاع ثانوي انجمن مبلغ يك ميليون توماني را كه قرار بودبه عنوان وديعه بگيرد را اخذ نخواهد كرد .

با احترام
روابط عمومي انجمن تغذيه ايران

همایش های پزشکی
همایش های پزشکی

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی سابق)، پلاک ۷، انستیتو تحقیقات تغذیه‌ و صنایع غذایی کشور