همایش پزشکی

اطلاعیه انجمن تغذیه ایران درخصوص برگزاری انتخابات

✍️بدینوسیله به اطلاع کلیۀ اعضای محترم انجمن تغذیه ایران می رساند با توجه به مصوبۀ هیئت مدیره محترم اتا در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ انتخابات هیئت مدیره انجمن در نیمه اول اسفند ماه برگزار می گردد و با توجه به هماهنگی های لازم جهت حضور نماينده محترم وزارت كشور و نيز تعيين محل برگزاری انتخابات، تاریخ دقیق متعاقباً اعلام می گردد . همچنین به استحضارآن دسته از عزيزاني كه تاكنون تمایل به معرفي خود جهت كانديداتوري در انتخابات را داشته اند و نسبت به ارسال رزومه خوداقدام نموده اند مي رساند، رزومه آنها طی چند روز آینده در سایت انجمن درج می گردد. همچنين براساس اعلام وزارت محترم كشور صلاحيت منتخبين پس از اعلام نتايج ، توسط منابع امنيتي و انتظامي جمهوري اسلامي ايران بررسي و اعلام مي گردد.

👈شایان ذکر است اطلاعیه دفترحقوقی انجمن در خصوص روند قانوني برگزاري انتخابات و نيز توضيح در مورد ايجاد جو بدبيني و تنش ، در فضاهاي مجازي توسط برخی از افراد مبني بر غیرقانونی بودن هیئت مدیره انجمن بزودی صادرمي گردد وپیگیری هاي قانونی لازم دراين خصوص انجام خواهد شد.
وزارت کشور و انجمن تغذیه ايران تمام تلاش خود را دارند تا با برگزاري انتخابات قانوني و پویا هئیت مدیره جدید انجمن تغذيه ايران را مشخص نمايند.

بااحترام
روابط عمومي انجمن تغذيه ايران

همایش های پزشکی
همایش های پزشکی

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی سابق)، پلاک ۷، انستیتو تحقیقات تغذیه‌ و صنایع غذایی کشور